Головна - Відокремлений структурний підрозділ "Фаховий коледж "Політехніка" Державного університету економіки і технологій"

Перейти к контенту
КАР’ЄРНІ ПЕРСПЕКТИВИ ДЛЯ МОЛОДІ
Студенти, які беруть участь у програмі дуального навчання ДТЕК Дніпровські електромережі, проходять навчання в структурних підрозділах компанії та отримують робоче місце за фахом. Навчаються та працюють на позиціях електромонтера та електрослюсаря з ремонту обладнання розподільчих приладів. За кожним учасником програми закріплено професійного наставника, який супроводжує на всіх етапах практичної частини навчання. Зі студентами уклали тристоронні договори на здобуття освіти за дуальною формою, а також строкові трудові договори. Вони щомісяця отримують офіційну зарплатню та на них поширюється дія соціального пакета, передбаченого для працівників компанії.
Фаховий коледж "Політехніка" є відокремленим стуктурним підрозділом Державного університету економіки і технологій, в якому створені всі необхідні умови для якісного навчання майбутніх фахівців, їхньої наукової, пошукової, спортивної і художньої діяльності, тврчого змістовного дозвілля.
FOLLOW
COMPANY
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.
CONTACTS
+00 012 345 678
example@example.com
КОЛЕДЖ
Положення

Назад к содержимому