Гірниче відділення - Відокремлений структурний підрозділ "Фаховий коледж "Політехніка" Державного університету економіки і технологій"

Перейти к контенту

Гірниче відділення

КОЛЕДЖ > ВІДДІЛЕННЯ
Загальні відомості
У Відокремленому структурному підрозділі "Фаховий коледж "Політехніка" Державного університету економіки і технологій" гірниче відділення створено з метою реалізації професійної підготовки спеціалістів, відповідно до вимог Державних стандартів для підприємств гірничо-металургійного  комплексу України.
  Завдання навчального відділення.
1. Задоволення потреби суспільства в молодших фахівцях з вищою освітою.
2. Організація процесу навчання  здобувачів освіти з метою створення оптимальних умов освоєння професійних освітніх програм навчання, формування професійних якостей учнів.
3. Організація і контроль діяльності старостату, як органу студентського самоврядування.
4. Участь у вдосконаленні змісту освітніх програм.
5. Моніторинг якості підготовки фахівців на підставі встановлених кваліфікаційних вимог за фахом з метою підвищення якості підготовки студентів в рамках концепції модернізації освіти.
6. Проведення освітнього процесу з метою задоволення потреб особистості в інтелектуальному, культурному і моральному розвитку, в отриманні необхідних знань і умінь, відповідно до вимог кваліфікаційних характеристик випускника, виховання конкурентно-здатного спеціаліста.

Гірниче відділення очолює завідувач відділення, викладач вищої категорії Цибратенко Леся Василівна.

Функція відділення  -  організація  освітнього процесу за спеціальностями:FOLLOW
COMPANY
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.
CONTACTS
+00 012 345 678
example@example.com
КОЛЕДЖ
Положення

Назад к содержимому